REKOMENDACIJOS PROGRAMA „PAKVIESK DRAUGĄ“

„NEO Finance“ („Paskolų klubo“) tarpusavio skolinimo platformos rekomendacijos programa „Pakviesk draugą“ (toliau – Rekomendacijos programa) esamiems „NEO Finance“ („Paskolų klubo“) investuotojams suteikia galimybę ne tik papildomai užsidirbti, tačiau ir pakviesti savo draugus prisijungti prie „NEO Finance“ („Paskolų klubo“) investuotojų gretų ir atrasti naujas investavimo galimybes.

„NEO Finance“ („Paskolų klubo“) investuotojo paskyroje yra nurodomas investuotojui suteiktas unikalus kodas ir unikali URL nuoroda. Norint savo draugą pakviesti investuoti „NEO Finance“ („Paskolų klube“), investuotojas gali pasidalinti jam suteiktu unikaliu kodu, kurį pakviestas draugas turėtų suvesti savo registracijos portale www.paskoluklubas.lt arba www.neofinance.com metu, arba draugui išsiųsti unikalią URL nuorodą.

„NEO Finance“ („Paskolų klubo“) investuotojas už kiekvieną pakviestą draugą, kuris su unikaliu kodu ar unikalia URL nuoroda užsiregistruos „NEO Finance“ („Paskolų klube“) ir atsidarys elektroninių pinigų sąskaitą, pirmus 3 mėnesius į investuotojo sąskaitą gaus po 1% nuo pakviesto draugo atitinkamą mėnesį investuotos sumos.

Kaip prisijungti prie programos?

Prisijunkite prie savo „NEO Finance“ („Paskolų klubo“) paskyros ir prie nustatymų  ieškokite skilties „Pakviesk draugą“.

Ten rasite savo unikalų kodą ir unikalią URL nuorodą, kuriais galėsite pasidalinti su savo draugais.

Jei jūsų draugas pasinaudos jūsų kodu, jis jį galės įvesti registracijos metu laukelyje „Rekomendacijos / Dovanų kodas“. Jei jis pasinaudos jūsų URL nuoroda, jūsų kodas jam bus priskirtas automatiškai.


REKOMENDACIJOS PROGRAMOS SĄLYGOS

 • Apdovanojimas už pakviestą draugą:    
  - 1 proc. nuo pakviesto draugo kiekvieną mėnesį pirminėje paskolų biržoje investuotos sumos per pirmus 3 mėnesius nuo registracijos. Apdovanojimai už aukščiau nurodytų sąlygų įvykdymą suteikiami už kiekvieną mėnesį atskirai, jie išmokami ne vėliau kaip per 30 d. nuo praėjusio mėnesio pabaigos.
 • Apdovanojimas pakviestam draugui:
  - 1 proc. nuo savo kiekvieną mėnesį pirminėje paskolų biržoje investuotos sumos per pirmus 3 mėnesius nuo registracijos. Apdovanojimai už aukščiau nurodytų sąlygų įvykdymą suteikiami už kiekvieną mėnesį atskirai, jie išmokami ne vėliau kaip per 30 d. nuo praėjusio mėnesio pabaigos.
 • Dalyvauti Rekomendacijos programoje ir kviesti draugus investuoti „NEO Finance“ („Paskolų klube“) gali tik investuotojo paskyrą turintys asmenys.
 • Investuotojas gali kviesti neribotą skaičių draugų.
 • Rekomendacijos programos gautų pajamų apmokestinimas:
  - Ne Lietuvos Respublikos rezidentams suteikti apdovanojimai nėra apmokestinami;
  - Lietuvos rezidentams neapmokestinami yra pirmieji šeši per metus suteikti apdovanojimai, išskyrus apdovanojimus, kurie yra didesnės nei 200 EUR vertės. Nuo tais pačias metais suteikto septintojo apdovanojimo pradedamas taikyti 15 proc. gyventojų pajamų mokestis, kuri „NEO Finance“ („Paskolų klubas“) automatiškai išskaičiuos iš investuotojui išmokėtinos sumos.
 • NEO Finance“ („Paskolų klubas“) pasilieka teisę keisti Rekomendacijos programos sąlygas ar bet kuriuo metu nutraukti Rekomendacijos programą. „NEO Finance“ („Paskolų klubas“) įsipareigoja tokią informaciją iš anksto pateikti savo tinklapiuose www.paskoluklubas.lt ir www.neofinance.com.